Ostatní

Inšpirujte sa ponukou rýchlorozkládacích stanov

Stany sú veľmi populárne pre akcie všetkého druhu. Ponúka praktické priestory a prístrešie v prípade, keď je nepriaznivé počasie alebo naopak svieti ostré slnko. Ak potrebujete zaobstarať stan, oplatí sa obrátiť na špecializovaného predajcu, ktorý ponúkne nielen široký sortiment jednotlivých druhov stanov, ale aj vysokú kvalitu a nízku cenu. Špecialistom na predaj rýchlorozkládacích stanov je portál Expodom.sk. Nižšie si predstavíme, aké druhy stanov tu môžete zaobstarať.

Nožnicové stany

Noznicove stany sú vysoko populárny najmä kvôli rýchlej montáži a všestrannému využitie. Využijete ich pre akékoľvek akcie, od záhradné párty až po prístrešok pre auto alebo ako predajný stánok. Vyberať si môžete z rozmerov od 2x2m až do 6x3m.

Zahradny stan

Ak nemáte na záhrade dostatok miesta pre záhradné altánok alebo pergolu, sú ideálnym riešením záhradné stany. Záhradné stany sa ľahko rozkladajú aj skladajú, poskytnú vám ideálny priestor pre záhradné grilovanie, rodinné stretnutia aj párty. Ľahko si ich postavíte tam, kde potrebujete a nevyžadujú takmer žiadnu údržbu.

Záhradný altánok

Túžite po záhradnom altánku? Zahradny altánok si môžete vyberať v mnohých farebných prevedeniach a v niekoľkých rozmeroch, od 2x2m až do 6x3m. Možno ich ľahko zložiť, majú rôzne druhy konštrukcií a na záhrade sa stanú populárnym miestom pre posedenie i rôzne druhy akcií.

Predajný stánok

Nech už predávate čokoľvek a potrebujete praktický predajny stanok, ponúka sa vám stánky rôznych veľkostí, s ktorými budete mať priestor pre seba i ponúkaný tovar. S predajnými stánkami môžete predávať za každého počasia a skvele vás budú reprezentovať, vyberte si predajný stánok podľa potrebných rozmerov a podľa farby, ktorá sa vám páči najviac.

Záhradný pavilón

Zahradny pavilon vytvorí na záhrade príjemné zákutia, ktoré môžete využiť napríklad pre relax alebo posedenie s rodinou alebo priateľmi. Montáž i demontáž zaberie len niekoľko minút a následne si môžete užívať všetky výhody, ktoré záhradný pavilón obnáša.

Promo stanky

Chcete reprezentovať svoju firmu a potrebujete k tomu vzhľadné a kvalitné promo stanky? Okrem ponuky promo stánkov rôznych farieb a veľkostí si môžete nechať svoj promo stánok tiež potlačiť, napríklad firemným logom.